wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oprogramowanie » zielony PLUS dla InsERT GT
zielony PLUS dla InsERT GT
Super promocja

zielony PLUS dla InsERT GT

Dostępność:Dostępność - 3 dni

Czas wysyłki:48 godzin

Koszt wysyłki:od 0,00 zł

Numer katalogowy:zielony PLUS dla InsERT GT

Kod producenta:zielony PLUS dla InsERT GT

Stan magazynowy:

Stan produktu:Nowy


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
zielony PLUS dla InsERT GT to kolejny z serii PLUSÓW - pakietów stworzonych z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności.

Przy wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości. Systemy z linii InsERT GT zyskują dzięki PLUSOM nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów.

PLUSY mogą być dobierane indywidualnie według potrzeb klienta, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna.

Możliwości zielonego PLUSA dla InsERT GT
·    Obsługa masy i objętości w dokumentach handlowych - do dokumentów handlowych zielony PLUS dla InsERT GT dodaje kolumny Masa i Objętość, które ułatwiają obsługę wielkich dostaw pakowanych np. na kontenery, tiry, statki. Kolumny te są automatycznie wyliczane z kartoteki towarów, dodano także parametr włączający podsumowanie obu kolumn oraz zaktualizowane zostały standardowe wzorce wydruku. 

·    Własne sprawozdania finansowe - dzięki zielonemu PLUSOWI dla InsERT GT użytkownik może stworzyć własne sprawozdania finansowe, jak również zmienić postać już istniejących sprawozdań - w ten sposób mogą powstawać spersonalizowane dokumenty dostosowane ściśle do potrzeb firmy (można np. wybrać język sprawozdania). zielony PLUS dla InsERT GT umożliwia następujące operacje: 
- dodawanie, poprawianie i usuwanie pozycji, 
- przesuwanie pozycji, 
- autonumeracja wcięć, 
- sumowanie pozycji w górę (dodatnio lub korygująco), 
- określanie czy dozwolone jest dowolne definiowanie pozycji z sald i obrotów kont,
- określanie angielskich i niemieckich nazw pozycji. 
Dodatkowo zielony PLUS dla InsERT GT daje także możliwość: 
- określenia układu sprawozdania, 
- określenia poziomu szczegółowości wydruku uproszczonego, 
- definiowania dodatkowych powiązań pomiędzy pozycjami, 
- zaimportowania pozycji z innego sprawozdania (np. bilansu lub RZS). 
·    Pola własne w dokumentach - użytkownik ma możliwość definiowania rozszerzonych pól własnych dla wszystkich typów dokumentów handlowych, magazynowych, zamówień, dokumentów finansowych, rozrachunków, dekretów i zapisów w ewidencjach VAT. Użytkownik definiuje pole i określa jego typ (tekstowe, liczbowe, kwotowe, data). Jest to kontynuacja funkcjonalności udostępnionej przez niebieskiego PLUSA dla InsERT GT. 

·    Biblioteka dokumentów dla kontrahenta, podmiotu oraz dokumentu - za pomocą zielonego PLUSA dla InsERT GT możliwych jest wiele operacji m.in.: 
- import i eksport dowolnych plików, 
- dopisywanie nagłówka,
- wybór kategorii, 
- blokada usuwania i poprawy - zadecydowanie, czy i jakie dokumenty z biblioteki mogą być usuwane lub zmieniane przez innych użytkowników systemu. 
Biblioteka dostępna jest dla dokumentów, kartoteki kontrahentów, kartoteki towarów oraz dla podmiotu. Jest to funkcjonalność podobna do biblioteki dokumentów w Gratyfikancie GT. 
·    Flagi obiektów - funkcjonalność zielonego PLUSA dla InsERT GT dotycząca rozrachunków, która ułatwia pracę wielu osób z jednym obiektem i umożliwia sprawdzanie jego stanu. Flagi mogą być dowolnie zdefiniowane przez użytkownika (kolor, nazwa), a następnie wstawiane, zmieniane i usuwane przy rozrachunkach. Możliwe jest filtrowanie rozrachunków po fladze oraz sprawdzenie, przez kogo i kiedy została wstawiona.
Klienci zakupili także
niebieski PLUS dla InsERT GT

niebieski PLUS dla InsERT GT

Ceny widoczne po zalogowaniu
czerwony PLUS dla InsERT GT

czerwony PLUS dla InsERT GT

Ceny widoczne po zalogowaniu
Pozostałe produkty z kategorii
Rachmistrz nexo wersja na 1 stanowisko

Rachmistrz nexo wersja na 1 stanowisko

Ceny widoczne po zalogowaniu
Symantec Norton 360 Deluxe 3D/12M ESD

Symantec Norton 360 Deluxe 3D/12M ESD

Ceny widoczne po zalogowaniu
Sello

Sello

Ceny widoczne po zalogowaniu
Rewizor nexo PRO Licencja na 3 stanowiska

Rewizor nexo PRO Licencja na 3 stanowiska

Ceny widoczne po zalogowaniu
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu